Oferta

Główną częścią mojej działalności jest projektowanie wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych (czasopism, książek, folderów, albumów, ulotek i innych), przygotowanie ich do druku, nadzór nad drukiem i dostarczenie gotowego produktu. Współpracuję również z drukarniami w zakresie weryfikacji i ewentualnego przystosowania materiałów dostarczanych przez klientów pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną.

Kolejną ważną dziedziną, którą się zajmuję jest fotografia. Wykonuję zdjęcia produktowe, reklamowe, reportażowe, eventowe. Przygotowuję zdęcia do dalszego wykorzystania w druku lub w mediach elektronicznych.

Oprócz tych dwóch dziedzin, coraz częściej zajmuję się projektowaniem i wykonaniem stron internetowych, przygotowywaniem elektronicznych wersji materiałów drukowanych (flipbook, pdf) czy obsługą mediów społecznościowych.


Dodatkiem do mojej działalności jest dostarczanie klientom wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych (np. długopisów, kubków, pendrive’ów), rollstandów, bannerów, tablic reklamowych itp.


Współpraca z doświadczonymi redaktorami, korektorami, drukarniami czy producentami gadżetów pozwala mi na kompleksową obsługę zamówień: od projektu do realizacji.

Wiele lat doświadczenia pozwala mi również zaoferować swoje usługi w dziedzinie IT: instalowanie i konfigurowanie oprogramowania, doradztwo, modernizacja sprzętu, naprawy i konserwacja. Systemy operacyjne: MacOS oraz Windows.

Zapraszam więc do współpracy!